Co nabízím

  • Být průvodcem žen, párů v průběhu těhotenství, porodu, v období šestinedělí a kojení
  • Individuální předporodní přípravu v domácím prostředí Vašeho domova
  • Individuální konzultace a prohlídku porodního sálu
  • Konzultace a návštěvní službu v šestinedělí
  • Praktické aplikace homeopatie a aromaterapie v péči o ženu a dítě
  • Poskytovat podporu a péči rodičům, kteří se ocitli v těžké životní situaci a očekávají porod nemocného dítěte, nebo se dokonce musí vyrovnat s jeho ztrátou. Ráda Vás vyslechnu, pomohu a poradím!

Těhotenství

Těhotenství je jiný stav, je to čas očekávání a bezpochyby patří k těm nejsilnějším obdobím v životě ženy. Těhotenství je zázračný proces a měl by být časem, kdy se žena naladí na potřeby svého těla a dítěte.

Je to období celé řady změn na úrovni těla, psychiky i duše, které je potřeba přijmout a zdravě se s nimi sžít.

Již od začátku těhotenství Vám mohu poskytnout poradenství a stát se průvodkyní Vašeho celého těhotenství.

Porod

Porod je přirozený děj. Filozofie přirozeného porodu je postavena na intuici rodící ženy. Přirozený porod je takový porod, který se rozbíhá samovolně, bez vnějších zásahů. Žena porodí dítě i placentu ve svém vlastním rytmu, svým vlastním úsilím. Dítě po porodu zůstává s matkou v úzkém kontaktu, a tvoří tak nedělitelnou jednotku. Do průběhu porodu a následujícího vztahu matky a dítěte by mělo být zasahováno jen v případě zjištěných komplikací.

Zajistím Vám individuální teoretickou a praktickou přípravu na porod. Připravím Vás na to, abyste se staly (Vy a Vaše dítě) součástí celého porodního procesu. Podpořím Vás ve Vaší vnitřní síle a intuici.

Šestinedělí a kojení

Nabízím ženám návštěvu po propuštění z porodnice. Poradím ohledně kojení, s péčí o novorozené miminko a s péčí o porodní poranění.